Київський волонтер розповів про ситуацію в столиці

Наче великий вулик: всі хто лишився допомагають чим можуть. Волонтерить майже кожен. Київський волонтер Владислав Мельничук розповів Відкритому про ситуацію в столиці. 

Владислав Мельничук

Владислав Мельничук

«З перших днів Київ тримається мужньо. Переважно виїхали жінки та діти, а чоловіки, що лишилися – кожен на своєму місці: в ТРО, в ЗСУ, волонтерить. Київ зараз як вулик. До захисту долучилися всі, незалежно від віри, та політичних поглядів», – розповів Владислав Мельничук.

За словами Владислава, в Україні наразі створено багато ініціатив для підтримки малого бізнесу. Мотивують й підприємців столиці. У Києві починають відкриватися маленькі кав’ярні, бо люди розуміють – що треба працювати. Волонтери дiють на кілька фронтів: хтось робить протитанкові їжаки, хтось набирає пісок у мішки, інші — допомагають захисникам та нужденним.

Фото від Владислава Мельничука

Фото від Владислава Мельничука

Київський волонтер розповів про ситуацію в столиці - рис. 1

Гуманітарної кризи наразі в столиці немає. В перші дні, за словами волонтера, була паніка, звідси й гуманітарна криза. Наразі ж магазинiв у Києві відкриваються всі більше.

«Гуманітарна криза є у Київській області на окупованих територіях ворог не дає довезти туди гуманітарні вантажі, не дає евакуювати людей, Тому наразі всі волонтерські сили зосереджені саме на цьому», – пояснив волонтер Владислав Мельничук.

Детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Как агрохолдинг KSG Agro помогает украинским военным, медикам и переселенцам.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: