Як українців приймає Європа та чому змінилися умови перевезення тварин за кордон  

Майже 3 місяці мільйони українців живуть у Європі. Дехто навіть вже повернувся на Батьківщину, а дехто вирішив там лишитися. Однак все ж більшість сумує за домом і мріє про рідну землю. Як наших приймають іноземці? Чому спрощені умови перевезення тварин за кордон відмінені?    

Про це Відкритому розповіла експертка з туризму Вікторія Надєїна.

Вікторія Надєїна

Вікторія Надєїна

Спрощений режим скасовано: тепер у власників тварин, які прямують з України до країн ЄС, зокрема Польщі, має бути ветпаспорт ЄС та дійсна вакцинація  проти сказу. Якщо їх немає, необхідно повідомити компетентну особу, заповнити заявку та пройти спрощену процедуру перетину кордону. Одним словом, повернулися ті ж норми, що й були до 24 лютого.

«Відповідно до оновлених правил собаки, кішки та тхори можуть перетинати кордон при дотриманні наступних вимог ЄС, тобто: тварина чипірована, вакцинована від сказу та щеплення, є діючий серологічний тест для визначення титру антитіл проти сказу у тварини, є дійсним ветеринарний паспортом ЄС або ветеринарний сертифікат, оформлений офіційним ветеринарним лікарем третьої країни», – пояснила експертка з туризму Вікторія Надєїна.

Зміни пов’язані зі зменшенням кількості людей на кордонах. Адже, українці наразі менше виїжджають, особливо з областей, де не ведуться активні бойові дії.

Топ країн, які обрають наші громадяни для тимчасового прихистку –  Польша, Німеччина та Болгарія.

«В різних країнах різні умови. У Польщі куди саме потрапить людина не відомо: це може бути як готель зі всіма умовами, так й спортзал. До Австрії не дуже хочуть їхати, бо там умови не найкращі. В Німеччині селять у нормальні умови. Найбільше українці люблять Болгарію, бо там всіх розміщують у готелях, базах відпочинку та дитячих таборах, де умови на 8-9 з 10», – розповіла Вікторія Надєїна.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Государственные выплаты для переселенцев и работодателей Украины: как их получить.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , ,

Підпишись на Відкритий: