Буряк і морква скоро подорожчають: якими овочами та фруктами варто запастись дніпрянам

Господині Дніпра вже почали складати новорічне меню. А отже, і рахувати майбутні витрати. Скільки грошей знадобиться, щоб на столі було вдосталь овочів і фруктів розповів у пресцентрі Відкритого Олександр Хорев. 

Експерти заспокоюють: на овочі та фрукти високих цін не буде. Тож скуповувати картоплю та мандарини завчасно — необхідності немає. Однак, варто звернути увагу на якість обираних товарів. Кажуть, у магазинах сьогодні дуже багато зіпсованих та поганих продуктів. Окрім цього, рекомендують заздалегідь подбати про буряк та моркву. Навесні ці овочі будуть імпортувати з інших країн, тож у прогнозах – стрімке збільшення цін на них.

«Цих двох коренеплодів може не вистачити до початку нововрожаю 2021 року. Уже в травні, квітні і навіть березні ми можемо побачити проблему з пропозицією цих овочів. Така ж ситуація і з якісною картполею. До ранньої ще багато часу. А от уже зараз цього овоча хорошої якості не дуже багато. І в кінці сезону стан погіршиться», — коментує керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев.

Буряк і морква скоро подорожчають: якими овочами та фруктами варто запастись дніпрянам - рис. 1

Не варто перейматися за огірки та помідори. Взимку вони не користуються популярністю для щоденного вживання. Досить високі ціни зумовлені тим, що товар імпортується з Турції. Однак, для новорічного столу можна буде придбати ці овочі в невеликій кількості.

Також нещодавно помітно підскочила ціна на лимони — майже 22%. Олександр Хорев говорить, що перейматися насправді не варто. Фруктам, які імпортують, притаманна тенденція різкого підвищення ціни й такого ж різкого зниження.

«У будь-якому випадку, звертайте, у першу чергу, увагу на якість, а не на ціну!», — зауважив Олександр.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В школах запретят продавать чипсы и конфеты: чем будут кормить детей | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,