Скільки платитимуть дніпряни за овочі та фрукти влітку

Найбільша загроза для активної вегетації минула, тож ранніх ягід та овочів буде вдосталь. Через це ціни здаватимуть позиції. 

Про це розповів у пресцентрі Відкритого керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев.

Заморозків, як торік, синоптики не прогнозують, а поодинокі похмурі та дощові дні не шкодять рослинам. Навпаки, погода сприяє швидкому дозріванню плодово-овочевих культур. Тому пропозиція на ринках збільшується і ціни поступово здають позиції. За словами фахівців, ранні картопля, капуста, огірки та помідори, а також ягоди у 2021-му будуть значно доступнішими, ніж у минулому році. 

«Варто звернути увагу на ситуацію з карантином: у минулому році навіть найбільші ранки були закриті, зараз же ми такого не спостерігаємо. Торгівля зараз іде всіма можливими шляхами, тому я вважаю і продукції буде вдосталь і ціни будуть більш доступними як для виробників, так і для покупців», — коментує Олександр Хорев.

Скільки платитимуть дніпряни за овочі та фрукти влітку - рис. 1

Також експерт додає: «Про врожай для борщового набору та перспективні ціни на нього говорити ще зарано. Ми збиратимемо його в серпні, тож будемо дивитися далі. Зараз же ми можемо спостерігати за поступовим зниженням вартості помідорів, тому що відходить турецька продукція, а в нас активно триває збір тепличних томатів. Впали ціни на молоду капусту та редис. Тримаються зараз в діапазоні 10-15 грн. Проте суттєво вони знижуватися не будуть. І, звичайно, довгоочікувана суниця – її буде вдосталь. Якщо буде зберігатися більш-менш сонячна погода, то ціни на неї будуть стрімко падати».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре жильцам ОСМД и ЖСК рассказали, как подать заявку на софинансирование | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,