Чи зупинять транспорт у Дніпрі через посилення карантину?

У Дніпрі намагаються уникнути зупинки транспорту. Для цього ввели додаткові карантинні обмеження, та на 8% збільшили кількість маршруток.

Про це розповів у пресцентрі Відкритого спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Під час посилення карантинних обмежень на маршрути міста вийшло майже шість десятків великих автобусів. Усе для того, щоб транспорт міг перевозити пасажирів тільки по місцях для сидіння. Контролюють дотримання карантинних вимог у транспорті спеціально створені міські бригади. Вони працюють на різних маршрутах. Стежать, щоб водії не брали пасажирів понаднормово, а останні були у масках.

Ми постійно ведемо моніторинг і за його результатами приймаємо певні адміністративні рішення. Можемо навіть призупиняти маршрути, на яких є суттєві масові порушення. Зараз такими є автобуси №157А, №107 та №115», — зазначає Іван Васючков.

DSC 3181

Окрім того, перевізники мають щодня обробляти салони автобусів дезинфікуючими засобами. Зараз вони мають на вибір 14 дозволених для цього розчинів.

Карантинні обмеження діятимуть поки епідеміологічна ситуація у Дніпрі не покращиться.

«Зараз питання про зупинення роботи транспорту не стоїть. Але все залежатиме від епідемічної ситуації в місті. Якщо громадяни будуть більш свідомо ставитися до перебування в маршрутках, трамваях і тролейбусах, носити маски, і не на підборідді, а як годиться, то ми зможемо уникнути зупинки транспорту», — акцентує Іван Васючков.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Железнодорожное сообщение из Днепра признали одним из наиболее убыточных в Украине | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,