На Дніпропетровщині можуть запровадити додаткові карантинні обмеження

Дніпропетровщина зафарбована в помаранчевий. Відсьогодні в нашій області карантинна зона цього кольору стала офіційною. Та чи очікувати більш жорсткого карантину?

Про це розповіла в пресцентрі Відкритого головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Маргарита Малишева.

Особливих змін із переходом із «жовтої» зони в «помаранчеву» дніпряни не відчують. Утім тепер, зазначають спеціалісти Держпродспоживслужби, органи місцевого самоврядування можуть запроваджувати додаткові карантинні обмеження.

«Зокрема, це стосуватиметься роботи громадського транспорту, закладів бюджетної сфери та переведення працівників окремих установ на дистанційну форму роботи», — пояснює Маргарита Малишева.

На Дніпропетровщині можуть запровадити додаткові карантинні обмеження - рис. 1

Стало відомо, що з 25 березня у Дніпрі посилиться карантин. Учні 5-9 класів перейдуть на дистанційне навчання, масові культурні, спортивні та релігійні заходи проходитимуть із обмеженнями, а кількість громадського транспорту в час пік на маршрутах збільшать. Окрім цього, пільгами на проїзд можна буде користуватися лишень з 10-ї до 15-ї.

Фахівці радять не нехтувати протиепідемічними правилами та попереджають, що можливість переходу всієї області в «червону» зону досить висока. Недотримання елементарних рекомендацій, таких як соціальна дистанція та носіння маски в громадських містах, впливають на різке погіршення ситуації.

Головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області коментує: «З початку року нами проведено більш ніж 11 тисяч перевірок – майже півтори тисячі суб’єктів господарювання порушували протиепідемічні заходи. За що на них було складено більш ніж 800 протоколів про адміністративні правопорушення. Тому ми наполягаємо на тому, щоб суб’єкти господарювання посилили контроль за дотриманням усіх норм у своїх закладах».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Локальный антирекорд: за сутки в Днепре коронавирусом заразились 493 человека | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,