Карантин послабили, але не скасували: статистика порушень карантинних обмежень на Дніпропетровщині

Поступове послаблення карантинних обмежень почало діяти по всій країні. Проте, статистика захворюваності на COVID-19 поки не втішна. Як Дніпропетровщина виконує карантинні обмеження, розповідав заступник начальника ГУНП у Дніпропетровській області Володимир Богоніс у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Дніпропетровщина виявилася лідером по складанню адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень. Від початку пандемії в Україні, було складено 2342 матеріали. Що є найбільшим в Україні.

Карантин послабили, але не скасували: статистика порушень карантинних обмежень на Дніпропетровщині - рис. 1

«Робота поліції та контроль за дотриманням обмежень, дали певний результат. По Україні зараз йде дуже потужний спалах хвороби, в той же час, на Дніпропетровщині спалаху і другої хвилі ми ще не бачимо. Маємо 7-8 захворівших в день. Це невелика і контрольована кількість хворих,» — розповідає Володимир Богоніс. 

Наша область не потрапляє у зону ризику. Саме тому у нас почала діяти четверта хвиля пом’якшення карантину. Епідеміологічна ситуація наразі контрольована. Проте, певні обмеження залишаються.

«Масковий режим зберігається в торгівельних центрах, магазинах, ринках. А також у громадському транспорті», — сказав Володимир Богоніс. 

За дотриманням виконання карантинних обмежень у транспорті мають слідкувати перевізники та водії. Якщо хтось з пасажирів або водіїв порушує правила карантину, необхідно викликати поліцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Днепре требуют прекратить преследование врачей 21-й больницы 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: ,