Депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан про бюджет, нові призначення та екозміни

Про чергову сесію облради, бюджет, нові призначення, екозміни та відміну друку документів в інтерв’ю Відкритому розказав депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан.

На черговій сесії Дніпропетровської облради 23.12.2020 року депутати затвердили бюджет на 2021 рік, заслухали доповідь по програмі соціально-економічного розвитку регіону та надали повноваження голові облради відповідно чинного законодавства.

«Звісно, бюджет 2021-го року менше за попередній, але зараз порівнювати їх не варто, бо в цьому році ми стикнулися з пандемією та запровадженням карантину. Доходи в обласному бюджеті на наступний рік складуть — 9,3 млрд. гривень. Сподіваємось, що ми зможемо збільшити бюджет 2021-го року на наступних сесіях», — говорить Павло Хазан.

Павло вже давно бореться проти друку роздаткових матеріалів для депутатів облради і до нього вже прислухалися.

«Я виступав 7 разів на сесіях під час минулого скликання по темі друкованих матеріалів для депутатів. На сьогодні вже прийнято у регламенті, що документи депутатам надсилаються лише в електронному вигляді. Однак, на цій сесії, секретаріат роздрукував матеріали і я знов виступив та нагадав їм, що відповідно до регламенту, не треба це робити і витрачати обласні кошти», —   пояснює Павло Хазан.

Також говорили про тестовий режим роботи обласної мапи екомоніторингу та про відкриття у Дніпрі першої референтної (високоточної) стаціонарної станції автоматизованої системи моніторингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Актор-тезка відомого класика створює хоррор-історії про Шевченка у Дніпрі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

Теги: , ,