Діти з Дніпра стали переможцями міжнародного фестивалю талантів | Відкритий

Діти з Дніпра стали переможцями міжнародного фестивалю талантів

Цього року фестиваль «Коронація зірок 2019», якій раніше проводився лише у Дніпрі, розширив свої кордони. Талановиті діти не тільки з України, а й з інших країн, вирушили у Польщу, щоб там представити свої вміння. Про це у Відкритий розповіли організатори події.

«Ми проводимо фестиваль різножанрового аматорського мистецтва для дітей та дорослих в Україні, Болгарії, Словаччині і тепер у Польщі. У цьому році до Кракова приїхали 57 учасників з 4 країн: Україна, Білорусія, Польща та Люксембург. Усього заочно прийняли участь 130 дітей. Виступали в різноманітних номінаціях, таких як академічний, народний та естрадний вокал, хореографія… Найширше учасники представили інструментальний жанр: чудово показали себе юні піаністи. Щодо флейти, то вразила велика делегація з Білорусії. З цікавинок хочу виділити чудовий хор із Люксембургу», — розповідає співзасновник громадської організації «Товариство підтримки талантів ZIRKA», що є організатором фестивалю «Коронація зірок 2019», Ніка Рудакова.

За словами Ніки Рудакової, мета засновників фестивалю — показати, що Україна має високий рівень культури, і у нас дійсно приділяється велика увага розвитку молоді.

Як розповіла президент «Ротарі клубу» у Дніпропетровському регіоні Анна Бабенко, їхня організація, як партнер фестивалю, допомогла у вирішенні питання з отриманням спеціального дозволу для дітей на виступ у Польщі.

«Ми з честю представили Україну та місто Дніпро. Завдяки таким поїздкам діти розвиваються дуже активно, і це надихає їх на нові творчі звершення. Тож подібні заходи дуже важливі», — стверджує художній керівник зразкового художнього колективу музичного театру «Зорецвіт» і колективу «Браво», володар гран-прі фестивалю «Коронація зірок 2019» в місті Краков Вікторія Охмак.

Як додала лауреат I ступеню, номінант на гран-прі фестивалю «ZIRKA» Емілія Лобова, вихід на міжнародну сцену для неї відбувся вперше, і це дійсно незабутні враження. Тепер дівчинка поставила собі за мету участь в інших міжнародних змаганнях.

Раніше ми розповілади, які проблеми є у ромської меншини Дніпропетровщини.

Теги:

Оцените этот материал: