Які проблеми є у ромської меншини Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 квітня, у світі святкують міжнародний День ромів. Тому у Відкритому пройшла прес-конференція на тему: «8 квітня – Міжнародний день ромів. Проблеми ромської меншини на Дніпропетровщині». У прес-конференції взяв участь Іван Красіков — правозахисник Неурядової медійно-адвокаційної групи.

DIP 5482

Основним висновком обговорення на пресс-конференції стала необхідність для ромської громади більш активно включатись до політичного та громадського життя своїх громад та країни в цілому. Це може стати ефективним інструментом вирішення проблем ромів, однак для цього ромській спільноті необхідно визначитись, чи готові і спроможні роми перейти на інший рівень взаємовідносин із владою – від «просити» та «звертати увагу» до впливати на формування політики.

«Я бачив, в яких умовах проживають роми в таборах. Більшість з них проживають по п’ятнадцять чоловік в одній кімнаті. Одягнені не за погодою і не мають змоги навіть офіційно влаштуватися на роботу. Більшість ромів навіть не мають паспортів», — розповів правозахисник Неурядової медійно-адвокаційної групи Іван Красіков.

Раніше ми писали, що експерт з Дніпра розповів, що буде з курсом долару після виборів.

Теги: