Дніпрянок вчать протистояти гендерному насильству

У програмі «Шах і мат» разом з керівницею громадської організації «Гендерний клуб Дніпро» Ганною Мягких говорили про гендерну рівність та стереотипність суспільства в Україні.

“Головна ціль роботи громадської організації «Гендерний клуб Дніпро»  це сприяння реалізації прав та рівних можливостей чоловіків та жінок, враховуючи гендерний перекіс в українському суспільстві та в усьому світі, більший акцент робимо на реалізації прав жінок”, — розповідає Ганна Мягких.

Гендерний клуб Дніпро реалізує багато різних проєктів: працює з освітянами, поліцейськими, медійниками, рекламістами, з жінками та чоловіками та з тими, хто постраждав від гендерного насильства. Наприклад, періодично клдуб проводить волонтерські курси Самбо для жінок, постраждалих від домашнього та гендерного насильства.

“Курси дуже ефективні, адже вони передбачають не тільки фізичні і силові тренування, але і роботу з психологом. Їх завдання не навчити жінку всіх бити в обличчя, а навпаки– придбання внутрішньої опорності, впевненості в собі. В результаті ця робота дає можливість не потрапляти в такі ситуації. Або ситуації не закінчуються насильством. Зараз в Дніпрі досить багато курсів організували” — говорить Ганна Мягких.

Теги: