Дніпро є лідером за венеричними захворюваннями

Про традиційні венеричні захворювання та їх перші ознаки у прес-центрі Відкритого розповів лікар-дерматовенеролог вищої категорії Дніпровського обласного шкірвендиспансеру Володимир Агафонов.

«За статистикою минулого 2018 року у Дніпропетровській області було виявлено 1244 випадки захворювання гонореєю», — прокоментував лікар.

За словами венеролога, для тримільйонної області це дуже маленький показник.

Дніпро є лідером за венеричними захворюваннями - рис. 1

«У практичній венерології заведено виділяти традиційні венеричні захворювання — гонорею та сифіліс. Гонорея — це венеричне, інфекційне захворювання, що передається статевим шляхом. Головним чином, захворювання вражає сечостатеву систему, але при важких формах воно зачіпає й інші органи: порожнину рота, очі, суглоби. Перші ознаки гонореї проявляються через 1-2 тижні після інфікування. Всі основні схеми лікування пов’язані з застосуванням антибіотиків», — розповів лікар-дерматовенеролог.

 

Також Володимир Агафонов додав, що при будь-яких підозрах на захворювання, що передається статевим шляхом, та наявності симптомів, необхідно звернутися до шкірно-венерологічного диспансеру та пройти всебічне обстеження.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі працює центр, який надає безкоштовну допомогу жертвам домашнього насильства.

Теги: