У Дніпрі працює центр, який надає безкоштовну допомогу жертвам домашнього насильства

Куди звертатися за допомогою тим людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, — про це у прес-центрі Відкритий розповіли директор КЗ «Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги» ДОР» Дмитро Павлов та психологиня закладу Тамара Зезюлінська.

«Наш заклад фінансується з обласного бюджету, тож ми надаємо допомогу безкоштовно. Категорія осіб, що звертається до нас, достатньо широка. Це люди, що зіткнулися з важкими життєвими обставинами – насильство чи соціально-економічна скрута, а також ветерани АТО та переселенці зі Сходу України», — говорить Дмитро Павлов.

У Дніпрі працює центр, який надає безкоштовну допомогу жертвам домашнього насильства - рис. 1
За словами експерта, центр працює в декількох напрямках. Це робота зі спеціалістами – психологами, соціальними педагогами та юристами – у приміщенні закладу. Денний стаціонар розташований за адресою: проспект Олександра Поля 83/2, офіс 315. Туди можна звернутися будь-якого робочого дня.

«Щодо домашнього насильства, жертва часто стикається з ситуацією, коли немає куди податися. Наш центр може надати тимчасовий притулок строком до 3-х місяців. З особою весь цей час працюють психологи. На жаль, у притулку усього 15 місць», — додав Дмитро Павлов.

За його словами, у минулому році понад 100 осіб отримали допомогу в умовах надання тимчасового притулку, 80 осіб відвідали денний стаціонар. Понад 700 осіб взяли участь в одноразових зверненнях до центру.

«Денний стаціонар — це не лише індивідуальне спілкування. Це ще й телефонні дзвінки. Анонімне консультування – величезний пласт нашої роботи. Якщо до нас приходять з дітьми, то ми діагностуємо їх емоційний стан. Після робимо консультативні висновки. До речі, наші партнери подарували нас сенсорну кімнату з активною та релаксаційною частинами. Там ефективно реабілітувати дітей та жертв домашнього насильства», — зазначила Тамара Зезюлінська.

Телефони центру: (056) 376-53-83, (096) 277-62-00

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі багатоквартирні будинки можуть лишитися без опалення.

Теги:

Підпишись на Відкритий: