Дніпропетровщина туристична: куди поїхати та що подивитися у нашій області

Літо — це сезон відпусток. І поки найпопулярніші туристичні міста світу не приймають відвідувачів через пандемію коронавірусу, мандрівники Дніпра пропонують дослідити нашу область. Що цікавого подивитися на Дніпропетровщині та скільки це коштує, розповів турист Олексій Михайловський у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Поки поціновувачі літнього відпочинку шукають місце, де провести відпустку, активні туристи вже побували в цікавих та унікальних районах Дніпропетровської області.

DSC 8903

«Будинок архітектора, Самарські плавні, фортеці Кодацька та Богородицька — далеко не все, куди можна відправитися у подорож. Наша область багата на історичні пам’ятки та природні заповідники. І для того, щоб гарно відпочити та переключити голову від проблем, варто тільки відкрити гугл-карту та обрати маршрут», — розповідає Олексій. 

Мандрівник рекомендує визначитися з маршрутом, обрати зручний спосіб пересування та зрозуміти. що саме ви хочете від подорожі. Зібрати рюкзак в дорогу та покласти туди усе необхідне: намет, індивідуальну аптечку, воду та крупи і консерви. Багато брати не радить. Адже усе необхідне можна докупити по дорозі.

«Є люди, яким для відпочинку потрібні зручні ліжка, басейн та інтернет. Я ж пропопную активний і пізнавальний відпочинок. Для цього багато не треба. Наприклад, найбюджетніший варіант відпочинку може скласти 1500-2000 гривнь на двох осіб за тиждень. Цих грошей вистачить, щоб винайняти житло та купити їжу. Усе інше – деталі. Пересуватися можна як потягом, так і автомобілем. А можна приїхати, наприклад, до іншого міста та орендувати велосипеди,» — говорить мандрівник. 

Крім того, зараз по Дніпру пустили кораблі, які доставляють людей на дачі. Це також може бути гарною мандрівкою для поціновувачів активного відпочинку. Ці кораблі відправляються з річкового вокзалу та рухаються вверх та вниз по Дніпру.

«Зрештою, поруч з нами є Запоріжжя і Хортиця, Мелітополь з Кам’яною могилою, Блакитні озера та безліч чого цікавого. Раджу відкривати інтеренет, карту і обирати те, що до душі,» — сказав Олексій. 

Кожна подорож — це можливість пізнати нову людину. Перш за все пізнати цю людину в собі. Ми змінюємося, коли мандруємо. І цю нову людину ми привозимо додому з відпочинку. Україна  красива та цікава. Подорожуйте рідним краєм. Пізнавайте себе самих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила посещения пляжей Днепра во время карантина (ВИДЕО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,