Лихо не без добра: карантин посприяв розвитку туризму на Дніпропетровщині

Закриття зовнішніх кордонів змусило мандрівників Дніпропетровщини шукати шляхи для подорожей вдома. Про розвиток туризму в нашому регіоні розповіла в пресцентрі Відкритого керівниця громадської організації «Дивна країна» Людмила Загоскіна.

Дніпропетровщина займає одне із перших місць за кількістю історичних і культурних пам’яток. Проблема полягає в тому, що вони не користуються такою широкою популярністю як і в інших регіонах. Причина – туризм у нашій області почав розвиватися відносно нещодавно.

Відновленню історико-культурної спадщини посприяв і флешмоб від облради «На майданах історії Дніпропетровщини». Метою проєкту було виявлення маловідомих об’єктів, які знаходяться в нашій області. Завдяки ньому мешканці регіону дізналися про склеп графа Безбородько (с. Безбородько), будинок Бергмана (с.м.т. Солоне), палеовулкан  (с. Аполлоновка) та багато іншого.

19 big

Склеп графа Безбородько

82 big e1599227230207

Будинок Бергмана

43002124151 5f40265948 o e1599227298540

Палеовулкан

«Сьогодні для сучасного туриста важлива не інформація. Її він може почитати і в Інтернеті або будь-якому іншому джерелі. Туристи хочуть отримати емоцію. Тому екскурсії зараз стають більш артистичними. Наприклад, гід переодягається в образ того часу, про який розповідає. Коли ми робили проєкт «Видатні постаті Катеринослава» про Олександра Поля, наш екскурсовод був у одязі часів кінця 19 сторіччя», — розповідає Людмила Загоскіна.

IMG 1270 e1599226703317

Сьогодні на Дніпропетровщини є історичний, культурний, сільський, зелений, промисловий та, відносно невідомий, езотеричний туризм. Також планується відкриття нового направлення – наукового. Його головна ознака — активна участь туриста в процесі туру, а не просто отримання цікавої інформації та споглядання об’єктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Источник вечной молодости: на Арабатской стрелке открылся уникальный термальный комплекс (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,