Дніпропетровська область є лідером за кількістю правопорушень у день виборів | Відкритий

Дніпропетровська область є лідером за кількістю правопорушень у день виборів

Дніпропетровська область стала лідером за кількістю махінацій та провопорушень, які були здійснені на виборчих дільницях в Україні. Про це у прес-центрі Відкритого розповів голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв у Дніпропетровській області.

«Ми можемо систематизувати порушення за кількома категоріями: перший напрямок затримання моменту відкриття виборчих дільниць. Проте, всі порушення вклалися у 15-хвилинний проміжок часу. Друга проблема — намагання сфотографувати бюлетень, або винести його за межі виборчої дільниці. Третя група порушень — технічного характеру, це були помилки, яких припустилися члени комісії виборчих дільниць. Наступною групою порушень є проблеми зі списком виборців», — розказав Станіслав Жолудєв.

Станіслав Жолудев також розказав, що Дніпропетровська область, за даними МВС, є лідером за правопорушеннями, але не можна вважати, що наша область є найбільшим порушником серед інших: «Ми найбільша область з 17 округами, тому на таку кількість набирається більше звернень і порушень. Проте ми можемо свідчити про те, що всі проблеми з 8:00 до 20:00 були не суттєвими, або взагалі не вплинули на ситуацію з голосуванням». 

Також він розповів, що за період всієї виборчої кампанії жоден із кандидатів не застосував масштабних махінацій, фальшування і фальсифікації, але ситуація все ж таки була не досить чистою.

«Кампанія в Україні носила відвертий маніпуляційний характер. Боти, відвертий неконтрольований чорний піар, який застоосовували в соціальних медіа», — додав він.

Нагадаємо, раніше ми писали про вибори Президента у Дніпрі: висока явка і порушення законодавства.

Теги:

Оцените этот материал: