Дніпровська адвокатка планує купити машину для дитячого будинку

Дніпровьска адвокатка дарує мешканцям міста «Правовий буквар». Отримати його можна задарма або за благодійний внесок. На зароблені кошти авторка книги планує придбати машину для дітей-сиріт.

Про це адвокатка Світлана Торопчина-Агалакова розповіла в пресцентрі Відкритого.

«Правовий буквар» — це посібник, у якому вміщено три правила, що допоможуть людині вирішити юридичну проблему без втручання адвокатів. Написані вони простою мовою і одразу демонструють свою дієвість на реальних прикладах. Авторка книги, Світлана Торопчина-Агалакова, зробила її, для зручності, кишенькового розміру.

«На своїй практиці я постійно стикаюся з однаковими запитаннями від клієнтів. Тому вирішила надрукувати книжку невеличкого розміру, де умістилися відповіді на всі ці питання. До того ж, доволі часто, у людей немає коштів на адвоката. Якщо справа дріб’язкова, то її можна вирішити самостійно, без допомоги спеціаліста. У букварі є приклади, де людям це вдавалося», — коментує Світлана Торопчина-Агалакова.

DSC 3415

Забрати посібник можна задарма, але адвокатка закликає дніпрян долучитися до благодійної акції і заплатити за «Правовий буквар» скільки не шкода. На зібрані кошти Світлана планує купити машину для дитячого будинку. А запрошений фахівець навчатиме сиріт керувати цим автомобілем. Зараз зібрали недостатню суму, але авторка переконана, що їй вдасться зробити гарну справу. Головне, щоб їй у цьому допомогли небайдужі дніпряни.

«Є в Україні невтішна статистика – велика кількість вихованців дитячих будинків, після випуску, скоюють самогубства. Причини очевидні – вони не бачать майбутнього. Якщо ж їх навчатимуть керувати автомобілем, у них буде якесь вміння. Це може допомогти їм знайти професію. Отже це буде не тільки розвага чи хобі, а ще й шанс на перспективне та повноцінне життя», — пояснює адвокатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Украина хочет судиться с РФ из-за кражи телекоммуникационных и радиочастот | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,