У Дніпрі отримають нагороди 40 дільничних офіцерів поліції

Про урочисті заходи у Дніпрі до Дня дільничного офіцера поліції в інтерв`ю Відкритому розповів заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області, майор поліції Іван Семенюк.

Щороку 18 червня, в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Цей день став професійним святом у 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України. До реформування міліції воно мало назву День дільничного інспектора міліції.

«Зазвичай в цей день проходять урочисті заходи в Головному управлінні Національної поліції. Цієї п’ятниці, наприклад, відбудеться нагородження близько 40 дільничних офіцерів поліції. Один з них отримав позачергове звання, яке йому вручить Голова Нацполіції у Харкові, де 18 червня відбудеться урочистий випуск 5-ї хвилі поліцейських офіцерів громади», — розповів Іван Семенюк.

Також говорили про діяльність дільничних офіцерів поліції та чим вони відрізняються від поліцейських офіцерів громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Як перевірити якість повітря у Дніпрі та подати скаргу на забруднення?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,