Дніпрянин переміг в супершоу «Дивовижні люди»

26-разовий рекордсмен України зі складання кубика Рубіка, переможець супершоу «Дивовижні люди» Олександр Іванчак у прес-центрі Відкритий розповів про свою участь у проекті. 

«Минулим літом мені подзвонили та запросили на кастинг супершоу «Дивовижні люди», на яке я одразу погодився, а про саму назву шоу я дізнався згодом. На цьому кастингу суддями були Алан Бадоєв, Олексій Суханов та Аніта Луценко. Ведучим був Олександр Скічко», — розповідає Олександр Іванчак.

На кастингу Олександр зібрав кубик Рубіка із закритими очима, ногами і на швидкість, зазначивши, що для нього це було не важким завданням.

IMG 3214

«Після кастингу пройшло місяці три, мені передзвонили, сказали, що моя участь підтверджена та вислали мені контракт. Я вже був офіційним учасником проекта «Дивовижні люди», — сказав Олександр Іванчак.

На передачі Олександр для більш вражаючого ефекту та зацікавлення глядачів збирав кубик під водою із закритими очами. За цим номером спостерігали співробітники ДСНС, щоб попередити непередбачені обставини. В цьому конкурсі хлопець переміг з найвищім результатом за всю історію проекту «Дивовижні люди» .

В кінці прес-конференції Олександр продемонстрував свої вміння збирання кубика на швидкість та з закритими очима.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, які історичні місця Дніпропетровщини треба відвідати влітку.

Теги: