Дніпрянин подолав нічний ультрамарафон: «Я не уявлял, яким буде фініш»

Дніпрянин Дмитро Носонов, учасник бігового клуба StartDnipro, подолав свій перший нічний ультрамарафон у Києві. На змаганнях йому довелося пробігти 50 км за 5 годин 39 хвилин. Не дивлячись на серйозні травми, спортсмен витримав усі випробування і фінішував на Трухановому острові з першими променями сонця. У пресцентрі Відкритого Дмитро розповів про тренування та перешкоди на шляху до забігу своєї мрії.

Дніпрянин подолав нічний ультрамарафон: "Я не уявлял, яким буде фініш" - рис. 1

Дмитро з футболкою фінішера ультрамарафона у пресцентрі Відкритого.

«Я мріяв про це змагання близько 3-х років, проте раніше був до нього не готов фізично. Бігати я почав ще після армії, щоб підтримувати форму, проте такі серйозні навантаження були ще не для мене», – згадує Дмитро.

За словами дніпрянина, близько трьох років тому він вирішив прийняти участь у любительских забігах. Обрав для себе непросту дистанцію 21 км (півмарафон).

«Пробігши 5 півмарафонів, зрозумів, що мені потрібен тренер. Дізнався про любительский біговий клуб StartDnipro та почав працювати з В’ячеславом Приходько. Він досвідчений спеціаліст. Завдяки його програмі я почав інакше відчувати своє тіло та зрозумів, що не завжди потрібно тренуватися на межі своїх сил. Раніше я міг бігати 7 днів на тиждень, не шкодуючи ніг. Зараз розумію, що у спорті, як і у житті, потрібен баланс», – розповідає спортсмен.

На Kyiv Ultra Marathon 2020 Дмитро біг незважаючи на гострий біль у сідничному нерві та коліні. Каже, що дуже боявся зійти з дистанції.

«Коли я стояв на старті, то навіть не уявляв, яким буде мій фініш. Чи добіжу? Насправді мало хто розуміє, що таке подолати 50 км. Це фізичне навантаження, яке змушує тебе відчувати себе на межі власних можливостей. Десь на 42-му кілометрі я забув про час. Здавалося, що біжу у якомусь іншому вимірі. Траса була нескладною, рівною, проте дуже виснажливою за рахунок того, що ми бігли не по прямій, а кругами», – згадує Дмитро.

Дніпрянин подолав нічний ультрамарафон: "Я не уявлял, яким буде фініш" - рис. 2

Дмитро одразу після фінішу.

Дніпрянин подолав нічний ультрамарафон: "Я не уявлял, яким буде фініш" - рис. 3

Траса була нескладною, проте виснажливою.

Перед ультрамарофоном Дмитро збільшив щотижневі навантаження до 118-120 км на тиждень. Спортсмен боявся, що його тіло може не витримати, проте іншого способу підготуватися до змагань не було.

На рахунку дніпровського бігуна десятки півмарафонів, 2 марафона, а тепер ще й ультрамарафон. Наступного року спортсмен планує знову взяти участь у Kyiv Ultra Marathon.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: День рождения Евгения Кучеревского: вспоминаем великого тренера Днепра | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,