У Дніпрі спекотно: як займатися спортом, аби не нашкодити здоров’ю | Відкритий

У Дніпрі спекотно: як займатися спортом, аби не нашкодити здоров’ю

У спекотні  дні, коли на вулиці  жарко навіть у тіні, люди, які ведуть здоровий спосіб життя, задаються питанням: чи можна займатися спортом в таку погоду чи краще почекати більш прохолодних днів? Про це у пресцентрі телеканалу «Відкритий» розповів фітнес – тренер Денис Нікулін.

За словами фітнес-тренерів, займатися спортом у спекотні дні можна, але з обережністю. Як і лікарі,  тренери рекомендують для початку проконсультуватись з сімейним лікарем, щоб зрозуміти, які навантаження будуть корисними для здоров’я.

«Варто правильно обрати час для занять спортом. Наприклад, вранці до 9-ї години – найоптимальніший час. Вранці комфортніше займатися на вулиці, а вдень – у тренажерному залі з увімкненими кондиціонерами. Займаючись на вулиці, одягайте головні убори. Одяг має бути світлий, легкий та просторий. У спеку  організм починає працювати в екстремальному режимі, збільшується навантаження на серце. Тому краще зробити своє тренування трохи легшим, а перерви між підходами – довшими», – розповів тренер Денис Нікулін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прыжки, стихи и арт-терапия: куда пойти в Днепре на выходных  

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,