Віддати швартові, підняти вітрила: вп’яте з Дніпра стартує регата «Козацький шлях»

28 червня з Дніпра вчергове стартує регата «Козацький шлях». Яким маршрутом пройдуть учасники та що особливого чекати цього року від регати, розповідали організатори та учасники мандрівки в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Більше ніж 25 яхт з Дніпра вирушать 28-го червня в п’яту регату «Козацький шлях».  Учасники пройдуть маршрутом з Дніпра через Запоріжжя, Нікополь, Очаків та фінішують в Одесі. Разом із яхтсменами в подорож вирушать лауреати фестивалю «Пісні народжені в АТО». В містах зупинок обіцяють концерти під зорями, а на фініші — великий концерт.

«В День Конституції ми щороку починаємо нашу регату. Таким чином ми відзначаємо велике державне свято та День морського флоту України. Цьогоріч регата пройде з дотриманням усіх карантинних норм», — розповідає учасник регати Ігор Гец. 

IMG 3135

Учасники обіцяють захоплюючу подорож з піснями, зупинками в містах козацької слави та привітаннями моряків зі святами. В місті Нікополь відбудеться концерт фестивалю «Пісні народжені в АТО».

«Ми відкриті для всіх бажаючих стати частиною нашої подорожі. Тому чекаємо заявок від співаків, які можуть прекрасити концертну програму своїми піснями. Так сталося, що карантин змінив плани на проведення традиційного фестивалю «Пісні народжені в АТО». І ми вирішили долучитися до регати, щоб разом пройти цікавий шлях і заспівати пісні», — сказав співорганізатор регати Володимир Юрченко. 

 

Крім змагань, на переможців чекають грамоти від федерації вітрильного спорту. А також особлива атмосфера від виконавців та лауреатів пісенного фестивалю «Пісні народжені в АТО» Олександра Клеца, В’ячеслава Купрієнка та Сергія Бойко.

1 600 3

«Ми радо відгукнулися на участь в регаті. Це можливість відтворити історичну козацьку регату. Яка вже трохи підзабулася. І ми готові заспівати не тільки для військових, а й для усіх бажаючих та прихильників фестивалю військової пісні,» — говорить співак Сергій Бойко. 

Отже, у День Конституції України, 28 червня о 9:00 мешканців Дніпра запрошують на урочисте відкриття регати та парад учасників. Захід відбудеться під Мерефо-Херсонським мостом біля яхт-клубу. А виконавців військової пісні чекають із заявками на участь в концертній програмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур Хейердал би позаздрив: мандрівник з Дніпра вирушає на катамарані до Греції

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,