У Дніпрі відбудеться відкритий чемпіонат з ММА до 55-річчя Університету внутрішніх справ

Традиційно п’ятий рік поспіль Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ влаштовує відкритий чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв. Цьогоріч обласні змагання приурочені до ювілею навчального закладу – 55 років. Про це у пресцентрі Відкритого розповіли Володимир Ковбаса та Сергій Балабан.

19 вересня на території Дніпропетровського університету внутрішніх справ пройде відкритий чемпіонат з ММА. Поєдинки під відкритим небом є своєрідною агітацією для вступу до начального закладу. 16 найкращих спортсменів з Дніпра та регіону боротимуться за першість. Курсанти, які представлятимуть ДДУВС, готуються до змагань у студентському клубі єдиноборств, який був відкритий у минулому році. Він дає можливість безкоштовно відвідувати 14 секцій з різних видів спорту.

«За п’ять років на нашому чемпіонаті побувало 370 спортсменів. Серед них є представники національної збірної України з боксу. Важливість проведення таких змагань в тому, що ми не просто популяризуємо здоровий спосіб життя, а й даємо зрозуміти, що охоронці, поліцейські та юристи мають бути розвинені як у науковій, так і в спортивній діяльності», — говорить декан факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо та самбо, чотирикратний чемпіон світу з дзюдо серед майстрів Сергій Балабан.

У Дніпрі відбудеться відкритий чемпіонат з ММА до 55-річчя Університету внутрішніх справ - рис. 1

День народження Дніпропетровського університету внутрішніх справ відзначається у березні 2021 року. До ювілею адміністрація навчального закладу підготувала низку спортивних, культурно-масових та соціальних заходів.

Перший проректор ДДУВС Володимир Ковбаса розповідає: «Нам є чим пишатися! Школа міліції, заснована у 1966 році, сьогодні є одним із найпрестижніших та найпотужніших вишів нашої країни. Педагоги університету мають величезний науковий та практичний досвід. Для студентів створені всі умови комфортного та якісного навчання».

У Дніпрі відбудеться відкритий чемпіонат з ММА до 55-річчя Університету внутрішніх справ - рис. 2

Відкритий чемпіонат відбудеться 19 вересня о 10 годині ранку за адресою пр. Гагаріна, 26. Вхід вільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Александр Сваток: СК Днепр-1 хочет выйти в еврокубки.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,