Долучайтеся: у жовтні дніпряни самі озеленять місто

У жовтні мешканцями планується озеленення Дніпра. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла координаторка проєкту Ірина Черниш.

Проєкт «Озеленення України» – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу. Його ініціаторами в Україні виступили діловий клуб «CEO Club Ukraine» та Національний проєкт «Книга рекордів України». Дніпро та Дніпропетровська область долучилась до акції.

«У Дніпрі низький об’єм озеленення та критична ситуація з вирубкою дерев. Мета проєкту — зробити наші парки, алеї, сквери та ліси більш зеленими та квітучими, а також покращити екологічну ситуацію у місті та регіоні. Ми ще навесні підписали меморандуми про співпрацю з міськрадою та облрадою. Активності акції, а саме висадження дерев заплановано на 17 жовтня», — говорить Ірина Черниш.

Приєднатись до акції може будь-хто охочий. Для цього потрібно заповнити анкету, яку можна знайти на сторінці фейсбук «Озеленення України. Дніпропетровська область». Там можна дізнатися, де саме у Дніпрі будуть відбуватись висадки дерев.

«Є нюанс, на якому ми зосередились, щоб за деревами після висадження постійно доглядали. Задля цього ми налагодили співпрацю з владою і дерева після акції залишаться на балансі організацій. Ми запрошуємо до акції дніпрян, які зможуть з нами висаджувати дерева 17 жовтня. Окрім цього залучаємо бізнес Дніпра та області, який зможе допомогти у придбанні дерев для висаджування», — пояснює Ірина Черниш.

Також говорили про ЕКО-ЧЕКЛИСТ кандидатів на місцевих виборах 2020.

В кожному населеному пункті України є локальні та загальні екологічні проблеми чи труднощі. Разом із цим, представники громад апелюють до економічної доцільності, залишаючи екологічну політику поза увагою.

«Саме зараз час відповісти своїм виборцям чи входить екологічна безпека до пріоритетів політичних партій і кандидатів у голови та депутатів, та як вони планують поводитись із територіями та ресурсами, які отримають в обслуговування від людей на найближчі 5 років. Тому ми звертаємось до політичних партій і кандидатів у голови та депутатів із закликом публічно підтримати ЕКО-ЧЕКЛИСТ», — розповідає Ірина Черниш.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі створили “Запитальник” для кандидатів в депутати

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,