Олексій Міхєєв: розвиток Дніпра не повинен бути за рахунок наступних поколінь

Про програму екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку Дніпра на 2021-2025 роки в інтерв’ю Відкритому розказав начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Олексій Міхєєв.


На 2-й сесії Дніпровської міськради VIII скликання було одноголосно затверджено «Комплексну програму екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021-2025 рр».

«Щоб вирішити екологічні проблеми нашого міста, потрібен комплексний підхід, який викладено в новій програмі. Ключова ідея її у тому, що розвиток Дніпра не повинен бути за рахунок наступних поколінь. Кошти на реалізацію проєкту передбачені не лише із бюджету міста. Великі промислові підприємства теж долучилися до програми і їх участь в ній важлива. Однак, під час розробки документу, ми перевіряли усі проєкти і були випадки, коли підприємці намагалися під виглядом заходів з екологізації власних об’єктів запропонувати суто технічні перебудови. Звісно, такі підприємства не були включені до проєкту», — розповідає Олексій Міхєєв.

Також говорили про екологічні проблеми, які буде вирішувати програма та яких результатів слід очікувати дніпрянам впродовж 5-ти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Скринька Пандори: експерти з Дніпра назвали плюси і мінуси Закону про референдум

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,