Другий тур виборів: що потрібно знати дніпрянам напередодні голосування

22 листопада у Дніпрі пройде другий тур місцевих виборів. Якими будуть бланки для голосування та як працюватимуть виборчі дільниці в умовах карантину вихідного дня, розповіла у пресцентрі Відкритого експертка у сфері регіонального та міського розвитку Надія Міхно.

До другого туру місцевих виборів у Дніпрі залишилося менше тижня. Експерти зазначають, що чекати високої явки не варто. На це вплине швидкість поширення коронавірусу, посилення карантинних обмежень та запровадження карантину вихідного дня. Прогнозується явка менше 20%.

Натомість процес голосування суттєво полегшився. На відміну від першого туру, цього разу на виборців чекає один бланк стандартного зразку. Він буде досить простий в заповненні: два прізвища і місце для галочки або будь-якої іншої позначки навпроти. Жодних складних умов з відкритими партійними списками, як у першому турі, не буде.

Процес роботи виборчих дільниць та територіальних виборчих комісій залишиться незмінним.

«Не варто боятися карантинних обмежень, не бути байдужим і прийти визначитися. Навіть якщо ви в першому турі підтримували того кандидата, який не пройшов до другого – у вас ще є час більш детально оцінити кожного з 2-х претендентів на посаду міського голови і все ж таки проголосувати», — каже Надія Міхно.

Другий тур виборів: що потрібно знати дніпрянам напередодні голосування - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Второй тур выборов в Днепре: как голосовать тем, кто на самоизоляции (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,