Результати голосування та післявиборчі процеси на Дніпропетровщині

Результати місцевих виборів на Дніпропетровщині довелося чекати довгий час. Причиною цьому стали недосвідчені члени ТВК та післявиборчі судові справи. Про це та повторне голосування розповів у пресцентрі Відкритого координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області Вадим Головченко. 

Підведення підсумків місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на Дніпропетровщині тривало досить довго. З 20-ти міст області обрано 16 голів. Досі триває підрахунок голосів у Марганці. Затримка пов’язана з довгими післявиборчими судовими процесами. У Дніпрі, Кривому розі та Нікополі 22 листопада пройде другий тур. Спостерігачі запевняють, що очікувати високої явки виборців у другому турі не варто.

Результати голосування та післявиборчі процеси на Дніпропетровщині - рис. 1

До другого туру в місті Дніпро вийшли Борис Філатов, який набрав 45,37% та Загід Краснов — 12,86%. У Кривому Розі повторне голосування буде оголошено сьогодні. Там, скоріш за все, це буде нині діючий голова Юрій Вілкул та кандидат від партії «Слуга народу» Юрій Шевчик. У Нікополі найбільше голосів набрали Саюк Олександр (21,86) та Руслан Олійник (18,85).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Второй тур мэрских выборов в Днепре: карантин – не помеха | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: