Офіційні результати місцевих виборів у Дніпрі оприлюднять до кінця дня

Другий тур місцевих виборів у Дніпрі позаду. Показники екзит-полів дають можливість передбачати офіційні результати голосування. Утім, як зазначають експерти, не варто робити передчасних висновків. Про виборчий процес та перші підсумки підрахунку голосів розповіла у пресцентрі Відкритого кандидатка соціологічних наук Надія Міхно.

Явка на виборчих дільницях під час другого туру місцевих виборів у Дніпрі, як і прогнозували аналітики та соціологічні експерти, була рекордно низькою – приблизно 25%. Цьому значно посприяла пандемія. До цього фактору додались ще погодні умови 22 листопада.

За даними екзит-полів 78,75% голосів отримав Борис Філатов, його опонент Загід Краснов – 18,25%. І 3% виборців зазначили на опитуванні, що вони зіпсували бюлетень.

«Результати другого туру голосування буде оприлюднено до кінця поточного дня. Максимум завтра зранку. На відміну від першого туру, виборці швидше впоралися з бланками, а комісії з їх підрахунком. Процедура заповнення була набагато простішою. До того ж дуже низька явка і всього два кандидати на посаду міського голови. Тож офіційний результат будемо знати зовсім скоро», — каже Надія Міхно.

IMG 3977

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Во втором туре Филатова поддержали 80,61% днепрян, – Санжара | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,