Підсумки роботи правоохоронців на другому турі місцевих виборів-2020 у Дніпрі

Під час другого туру голосування на місцевих виборах у Дніпрі та Нікополі до поліції надійшло більше як 220 звернень про порушення виборчого законодавства. Про це детальніше розповів у пресцентрі Відкритого заступник начальника Дніпровського відділу поліції Роман Дорош.

Виборчі дільниці Дніпра відкрилися та зачинилися вчасно. Зокрема, за порядком у день голосування спостерігали 1226 поліцейських, 886 з них працювали безпосередньо на дільницях.

У день виборів до поліції надійшло 220 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За результатами розгляду матеріалів за шістьма з них склали адмінпротоколи, за п’ятьма порушили кримінальні провадження. Було зафіксовано два резонансних порушення: зникнення печатки виборчої комісії в Амур-Нижньодніпровському районі та підпис у протоколі підрахунку голосів до остаточного завершення виборів у Новокодацькому відділі поліції. Серед  порушень  також популярністю користуються псування бюлетнів.

Досі не стихає шум коло масового підкупу виборців. Дніпрян додавали до пабліків у соціальних мережах, де пропонували продати свій голос за одного із кандидатів на посаду міського голови. «Заробітну плату» пропонували в розмірі  півтори тисячі гривень. У групах в Інтернеті зiбралось більше 15 тисяч дніпрян.

«Це суворе порушення виборчого законодавства. Відповідальність будуть нести як куратори цього процесу, так і виборці, які продали свій голос. За результатами слідчих розслідувань буде вирішено, що саме чекає на порушників: штраф, виправні роботи або навіть позбавлення волі на два роки», — коментує Роман Дорош.

Підсумки роботи правоохоронців на другому турі місцевих виборів-2020 у Дніпрі - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Выборы в Днепре: Корбан о своем месте во власти и новых заместителях Филатова (ЭКСКЛЮЗИВ) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,