Екологійчний патруль Дніпра не залишать без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленко

Про події, які відбувалися на вулиці Короленко та викликали протест громадського формування ОГП Екологічний патруль та всіх небайдужих громадян, у прес-центрі Відкритого розповіли начальник екологічної безпеки у Дніпропетровській області Володимир Корнієнко та заступник начальника екологічної безпеки у Дніпропетровській області Сергій Арехов.

Представники ГФ Екологічний патруль Дніпра з сумом та болем згадують події тієї страшної ночі, тому що саме вночі, коли ніхто не бачив і не міг запобігти цьому, працівники комунальних служб міста вирубали платани на вулиці Короленко. Слід зазначити, що вирубка зелених насаджень пов’язана з реконструкцією вулиці, яка почалася ще у минулому місяці. З того часу представники громадського формування кілька разів намагалися привернути увагу місцевої влади до цієї проблеми та почути зворотний відгук.

 

«Надійшло повідомлення про вирублення, й ми одразу приїхали, щоб зупинили це. Поставили цілодобову охорону, аби деревам не нашкодити. Багато організацій намагалося до нас приєднатися, але результатів це не принесло. За документами, вулицю хочуть зробити пішохідною та закрити проїзд, але громадських слухань з цього питання не було організовано. Як виявилося, люди навіть не знали про цю ситуацію», — розповів Сергій Арехов.

Володимир Корнієнко розповів, що більшість мешканців міста сподівалася на краще, тому намагалася своїми силами вирішити це питання, хотіли врятувати дерева, які приносили користь їхньому здоров’ю, але нічого не допомогло. Також представник ГФ розповів, як саме відбувалися події.

«Дерева почали вирубувати вночі, близько четвертої ночі. Ми подзвонили в поліцію, але нам не допомогли. У зв’язку з тим, що ми намагалися перешкоджати цьому та хотіли просили призупинити вирубку до приїзду слідчо-оперативної групи, але до цього моменту вже все вирубали. Нам пошкодили автомобіль», — сказав Володимир Корнієнко.

Також вони розповіли, що працюють по всій Дніпропетровській області: тісно співпрацюють з поліцією, фіксують вирубку дерев, перевіряють документи. Вони сказали, що в майбутньому не будуть зупинятися та спробують встановити справедливість.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що активісти з Дніпра приєднаються до акції на підтримку заборони небезпечних пестицидів.

Оцените этот материал: