Еко-табір започаткували на Дніпропетровщині | Відкритий

Еко-табір започаткували на Дніпропетровщині

3 дні на березі Самари, неподалік Самарського монастиря таборувалися діти та дорослі. Про ініціативу створити еко-табір розповідав громадський діяч, натхненник таборування Руслан Сергійчук у персцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Польова кухня на вогнищі, нічна варта зі страшилками та історіями з життя, намети, історичні довідки, захоплюючі ігри – так провели 3 дні діти та дорослі на березі Самари.

“Це був перший літній табір Summer camp – 20. Ми хотіли залучити дітей до вивчення історії рідного краю, до екології. На жаль, річки нашої області та їх береги знаходяться в жахливому стані. І відпочиваючи на природі, ми вчили людей бережно ставитися до навколишнього середовища”, – розповідає ініціатор таборування Руслан Сергійчук. 

Також для дітей провели екскурсію-розповідь про Самарський монастир, його околиці та історію  козацького краю. Окремий день приділили основам першої домедичної допомоги.

“Таборування плануємо продовжити наприкінці липня та у серпні. Але тематику і локації будем міняти. Хочеться більше показати, яка гарна та багата на історію наша область”, – сказав Руслан. 

Анонсуватиме наступне таборування Руслан Сергійчук на своїй сторінці у фейсбук.  Тому усіх охочих запрошують долучатися до  еко-відпочинку. Адже це корисно, цікаво та безкоштовно.

“Відпочивали ми з дотриманням усіх карантинних норм. Більше, ніж 30-ть людей жили в наметах, проте дотримання соціальної відстані та антисептики і масковий режим було дотримано,” – зазначає Руслан. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как тренируется днепровская спортсменка по парусному спорту в условиях карантина

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,