Проєкт «Є-Малятко»: комплекс реєстраційних послуг для новонароджених тепер можна отримати у ЦНАПах Дніпропетровщини

Інноваційний проєкт «Є-Малятко» тепер можна отримати в ЦНАПах Дніпропетровщини. Про переваги, послуги та можливості його отримання розповіла у пресцентрі Відкритого заступниця директора департаменту економрозвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

Одна заява – дев’ять документів. Мешканці  Дніпропетровщини активно користуються послугою «Є-малятко». Це комплексний сервіс, який об’єднує 9 послуг, пов’язаних із народженням дитини, в одну. Спершу, його запустили онлайн, тепер послуга «Є-малятко» доступна і в ЦНАПах регіону. Написавши одну заяву батьки можуть зареєструвати немовля, оформити допомогу при народжені дитини, внести дані до електронної системи охорони здоров’я, визначити громадянство.

«Саме таким чином мають надаватися послуги в Україні. Коли звернувшись до однієї особи, представника органу влади, ти заповнюєш і обираєш ті послуги, які тобі необхідно. На все про все ти витрачаєш в одному місці максимум 20 хвилин, а не бігаєш і не відвідуєш безліч установ і організацій, витрачаєш час, нерви та кошти», — коментує Олена Лічманенко.

Проєкт «Є-Малятко»: комплекс реєстраційних послуг для новонароджених тепер можна отримати у ЦНАПах Дніпропетровщини - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кредиты на карту: самая популярная услуга в условиях пандемии | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,