Екскурсія у повній темряві: дніпрян запрошують на діджитал-виставку оригінальних робіт Пікассо | Відкритий

Екскурсія у повній темряві: дніпрян запрошують на діджитал-виставку оригінальних робіт Пікассо

Діджитал-виставка «Пікассо: періоди геніальності» у Дніпрі вже встигла здивувати перших поціновувачів мистецтва. Поєднання робіт видатного художника та сучасного відеоарту не залишать байдужими відвідувачів Музею українського живопису. Організатори вирішили зацікавити дніпрян ще й неформатними екскурсіями. Про це розповіли у пресцентрі Відкритого Володимир Маліков та Сергій Бурбело.

Проєкт «Пікассо: періоди геніальності» виграв у конкурсі програми «Культурна столиця». Він є унікальним для Дніпра. Окрім 25-ти оригінальних робіт видатного Пабло Пікассо, відвідувачі мають змогу подивитися на сучасний відеоарт. Діджитал-виставка демонструє одинадцять періодів діяльності генія. Для поціновувачів мистецтва проводитимуться і лекції по творчості художника. А 30 жовтня дніпрян запрошують на екскурсію у незвичному форматі «Арт-темрява».

«Ми зустрічаємося з вами о 18:00. Повністю вимикається галерейне освітлення і ми, озброєні лише ліхтариками на мобільних телефонах, ходимо та роздивляємося експозиції. Даємо пояснення і трактовку тій чи іншій роботі. І саме для такої виставки цей формат є дуже доречним. Це графіка і її потрібно роздивлятися в деталях», – розповідає мистецтвознавець Володимир Маліков.

«Виставка функціонує майже місяць і за весь цей час у нас ще не було жодного негативного відгуку. Людям подобається і це не дивно. Триватиме вона до грудня, а при необхідності її буде подовжено. Тож чекаємо всіх, хто ще не встиг відвідати виставку», – додає директор Музею українського живопису Сергій Бурбело.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Минутка ретро: как выглядел парк Лазаря Глобы 68 лет назад | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,