Традиції античності в поєднанні із сучасною творчістю: у Дніпрі відкривається нова виставка місцевої художниці

Сьогодні, 1 грудня, у Дніпрі відкривається перша персональна виставка місцевої молодої художниці Анастасії Цюпко. У пресцентрі Відкритого митчиня розповіла про свої картини та історію формування виставки.

Анастасія Цюпко – молода дніпровська художниця. Вона працює викладачем живопису для дітей та пише картини акварельною фарбою. Але сьогодні, 1 грудня, дівчина презентує виставку із семи робіт, намальованих вугіллям, про болючі шрами життя.

«Одного разу мені на очі натрапила картина античної скульптури з відбитими вухом та носом. Але тим не менш, вона залишалася прекрасною. Мене це дуже надихнуло. Так і з людьми: наші шрами мають свою історію. Вони не роблять нас некрасивими, вони додають загадковості. Довершеність – у недосконалому», — розповідає художниця.

photo 2020 12 01 11 29 14

Роботи, представлені на виставці, поєднують у собі традиції Античності та сучасну творчу подачу.

«Картини дуже великі. Я хотіла, щоб їх було видно здалеку. Якщо говорити про жанр, то скоріш за все, це можна віднести до реалізму. Акцент я намагалася зробити на тому, що білі ділянки, на яких немає вугілля, на загальному тлі виглядають дуже яскраво – вони ніби світяться», — додає Анастасія.

Відвідати виставку можна до 21 грудня в арт-просторі «FLOYD».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Праздничное настроение: в Днепре дерево одели в новогодний свитер | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,