Відео-арт та віртуальна екскурсія: у Дніпрі розпочала роботу цифрова виставка

«Далі. Діджитал. Сюрреалізм». Таку назву має нова цифрова виставка, яка сьогодні відкрилася у Дніпровському музеї українського живопису.

Про особливості експозиції розповіли в пресцентрі Відкритого директор музею Сергій Бурбело та мистецтвознавець Володимир Маліков. 

Виставка в Музеї українського живопису — це експериментальна експозиція, у якій організатори змогли поєднати сучасні технології з творчістю видатного сюрреаліста. Глядачам пропонують подивитися на друковані графічні естампи Сальвадора Далі, відео-арт та навіть віртуальну екскурсію. У кожному залі на відвідувачів чекатиме відеогід, який буде розповідати про роботи художника з екранів телевізорів.

«Такий сучасний підхід не заважає відвідувачам музею пізнати мистецтво. Навпаки, відео-арт доповнює класичну подачу живопису. Глядачі можуть побачити не тільки 30 естампів Сальвадора Далі, а й прослухати відеогіда з екрану, який, власне, і розповість, що таке естамп», — коментує Сергій Бурбело.

Відео-арт та віртуальна екскурсія: у Дніпрі розпочала роботу цифрова виставка - рис. 1

«Ми знаємо як приблизно виглядають роботи Далі. У нас є певні асоціації з цим художником. І от коли вже певне уявлення склалося про творчість митця, тут варто завітати до нас і побачити його невеликий , але дуже значущий для нього проєкт. Це ілюстрації біблійних сюжетів. Саме цій тематиці присвячена наша експозиція», — пояснює Володимир Маліков.

Відео-арт та віртуальна екскурсія: у Дніпрі розпочала роботу цифрова виставка - рис. 2

Відвідати виставку можна з середи по неділю ще найближчі два місяці. Більш детальну інформацію щодо часу та вартості квитків можна дізнатися на сторінці музею у Фейсбуці.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Новое игровое пространство: в Днепровском музее появился интерактивный пол | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,