Експерт з Дніпра розповів, що буде з рівнем заплати та курсом долара після виборів

Про економічну ситуацію в країні до та після виборів, а саме ціни, кредити та курс валют  Відкритому розповів заступник декана факультету публічного управління та адміністрування ДРІДУ Національної академії державного управління при Президентові України Кирило Огданський.

Експерт з Дніпра розповів, що буде з рівнем заплати та курсом долара після виборів - рис. 1
За словами Кирила Миколайовича, зараз Україна снаходиться в певній економічній стабільності. Виробничі потужності продовжують функціонувати по наміченому плану, але 2019 рік особливий, оскільки це рік виборів. Тому в подальшому економічна ситуація може розгортатися за двома сценаріями, в залежності від того, чи отримає Презедент коаліцію у парламенті. Лише це дасть йому можливість виконувати намічені плани.

«Рівень заробітної плати після виборів не зміниться, бо ми маємо Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік», який чітко визначає її показники. На сьогодні мінімальна заробітна плата складає 4100 грн. Стосовно курсу валют, після виборів він також залишиться без змін десь до жовтня, оскільки ми не маємо чинників, які б могли на нього вплинути. Взагалі, курс валют залежить від того, чи купують або продають валюту великі монополісти країни. Про зміни у жовтні та листопаді теж говорити зарано, адже ми ще не бачимо програми стратегічного розвитку країни», — говорить Кирило Огданський.
Щодо інфляції, то Кирило Огданський наголосив, що за статистичними даними цього тижня Україна вперше за період незалежності вийшла з топ-20 країн за рівнем інфляції.

Раніше ми розповідали про результати соціологічного дослідження політичних симпатій серед дніпрян.

Теги: