Фото співробітників з офісу загрожують бізнесу, — дніпровський експерт

З початком карантину все більше підприємців активно розвивають свій бізнес на iнтернет-платформах. Та фахівці застерігають: з інформацією в мережі варто бути обережними. Вона може потрапити до рук конкурентів, партнерів, клієнтів та загнати справу «в тінь».

Які загрози чекають на бізнес в онлайні розповів у пресцентрі Відкритого спеціаліст з пошуку інформації в iнтернеті Артем Старосєк.

Витік інформації може відбутися з двох причин. Перша – технічна. Наприклад, створюючи презентацію на безкоштовних сервісах, ви ризикуєте, що вона залишиться у вільному доступі для всіх користувачів Інтернету. Теж саме із сервісами для введення задач. Це зручні програми для планування, але небезпечні для збереження інформації.

«Також треба розуміти, що вся інформація, яку ви вирішили видалити з вашого сайту – з iнтернету не видаляється. Все залишається в архівних сервісах і за бажанням конкуренти можуть її дістати та використати проти вас», — зазначає Артем Старосєк.

Фото співробітників з офісу загрожують бізнесу, - дніпровський експерт - рис. 1

Друга причина – співробітники. Необачність людей, які викладають у соцмережі фото з робочого місця може стати фатальною помилкою у веденні бізнесу. Перед тим як поділитися зображенням, перевіряйте чи не має на фоні увімкненого комп’ютера зі звітами та документами.

«До цього питання треба підходити стратегічно і вберегтися можна лише шляхом профілактики. У нашому випадку це навчання для співробітників. Треба показувати і розказувати їм про слабкі місця, які можуть у них бути. Також можна ввести в компанії заборону на фотографії з офісу. На них досить часто ненароком потрапляє конфіденційна інформація», — рекомендує Артем.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре киберполиция и спецназ накрыли финансовую пирамиду | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,