Система «Електронний суд»: як вона допомагає дніпрянам економити час і кошти

Судовий процес у смартфоні. В Україні все популярнішою стає система «Електронний суд».

Про сучасний сервіс у пресцентрі Відкритого розповів заступник голови Третього апеляційного адміністративного суду Андрій Суховаров.

У тестовому режимі система «Електронний суд» працює вже другий рік, але обертів почала набирати лише зараз. Здебільшого через карантинні обмеження. Користувачі сервісу можуть надіслати до суду в онлайн-режимі будь-які матеріали, передбачені процесуальним законодавством. А після успішної відправки, відслідковувати рух та стан розгляду свого документа в суді. Уся інформація автоматично відображається в електронному кабінеті користувача. Заступник голови Третього апеляційного адмінсуду Андрій Суховаров переконує, що сучасна система пришвидшує розгляд справи, економить час і кошти, а також є більш зручною як для адвокатів, так і для громадян.

IMG 9053

«Обов’язковою умовою користування таким сервісом як електронний суд – є створення та реєстрація у своєму особистому кабінеті. А для цього особі необхідно отримати персональний електронний цифровий підпис. Він оформлюється в банківських установах, податкових органах, органах внутрішніх справ. Сьогодні це не викликає труднощів», — коментує Андрій Суховаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре создали 4 окружные прокуратуры | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,