«Главу Адміністрації президента України Андрія Богдана звільнили ще у червні», — Зеленський

Володимир Зеленський відповів на звернення українців щодо звільнення Андрія Богдана з посади Глави Адміністрації президента України. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на офіційне інтернет-представництво голови держави.

На офіційному порталі електронних петицій до президента України було зареєстровано чергове звернення з вимогою звільнити Андрія Богдана з посади Глави Адміністрації Президента України. Автор петиції наголошував на тому, що Андрій Богдан не має права обіймати цю посаду на підставі Закону України «Про очищення влади». Петиція була оприлюднена 23 травня 2019 року та зібрала понад 25 000 необхідних голосів.

Президент України відповів на електронну петицію № 22/053772-еп «Петиція Звільнити Богдана Андрія Йосиповича з посади Глави Адміністрації Президента України», розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва.

«Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» мною розглянуто розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України електронну петицію щодо звільнення Богдана Андрія Йосиповича з посади Глави Адміністрації Президента України, яку підтримали понад 25 000 громадян. Стосовно порушеного у петиції питання зазначаю, що Указом Президента України від 25 червня 2019 року № 434 А. Богдана звільнено з посади Глави Адміністрації Президента України», — відповів Зеленський.

Офіційно так і є, бо ще 20 червня Адміністрацію Президента, яку очолював Андрій Богдан, перейменували на Офіс президента. 25 червня Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Андрія Богдана з посади голови Адміністрації Президента. Безробітним Богдан був не довго, і того ж дня іншим указом його призначили керівником Офісу президента. Сам Володимир Зеленський цього у відповіді на петицію не зазначив.

«Главу Адміністрації президента України Андрія Богдана звільнили ще у червні», — Зеленський - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський підтвердив той факт, що Андрій Богдан дійсно написав заяву про звільнення з посади Глави Офісу Президента. Це сталося під час спілкування Андрія Богдана із представниками засобів масової інформації під час робочого візиту до Івано-Франківська. Голова держави запевнив, що кожний член його команди написав таку заяву і за необхідності може її оприлюднити. Заяву Андрія Богдана він бачив, але станом на сьогодні не підписував.

Теги: