«Імпреза над Дніпром»: 450 дітей приїдуть на фестиваль дитячих театрів

У Дніпрі відбудеться I Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих колективів «Імпреза над Дніпром». Про це в інтерв`ю Відкритому розповіли директор Драмікому Сергій Мазаний та голова правління ГО «Яскрава країна», директорка фестивалю Ольга Обласова.

28-31 травня 2021 р. у Дніпрі відбудеться I Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Дніпром», присвячений 30-й річниці Незалежності України та Міжнародному Дню захисту дітей.

«Родзинкою фестивалю стане перегляд 14 конкурсних вистав на трьох різних майданчиках – на сценах Драмікому, Палацу студентів ДНУ ім. О. Гончара та «Центру позашкільної роботи № 2». Учасниками стануть 10 провідних дитячих і молодіжних театральних колективів, які покажуть глядачам 14 вистав. Окрім конкурсного перегляду, програма фестивалю передбачає насичену екскурсійну програму найвизначнішими куточками Дніпропетровщини», — говорить Ольга Обласова.

«Глядачів чекає жанрове різноманіття: поруч з класичними драматичними виставами в програмі буде і моновистава, вистава театру ляльок, а також виступ інклюзивного театру. Квитки-запрошення на фестивальні покази ми розповсюджуємо безкоштовно і на останній день вже вільних місць немає. Однак на інші дні отримати квиток можна за попередньою реєстрацією на сторінці Дніпровського Академічного Театру драми та комедії», — розказав Сергій Мазаний.

Також говорили про конкурсні номінації та склад журі, до якого увійдуть актори театру і кіно, діячі культури та мистецтв області.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,