Про Дніпро та карантин розповіла відома українська письменниця Надійка Гербіш

Чим займаються письменники під час вимушеного карантину, розповіла у пресцентрі каналу «Відкритий» українська письменниця Надійка Гербіш.

Робота письменників зазвичай здається спокійною та такою, яка не вимагає активності. І, напевно, карантин не може щось змінити у звичному графіку творчих людей. Проте, як розповіла нам  Надійка Гербіш — відома українська письменниця, а також журналістка, фотограф і перекладачка, її самоізоляція таки впливає на те, що письменниця викладає на папері.

«У складні часи завжди з’являлися «сильні» творчі доробки. Писалася найкраща музика, картини, романи. Адже будь-які темні і страшні моменти життя, спонукають нас замислитися над вічним. А творчих людей вражають до глибини,» — говорить Надійка. 

Наразі письменниця працює над книгою про Другу світову війну. Говорить, що знаходить багато паралелей з сьогоденням. Особливо, після того, як побувала в Дніпрі у музеї АТО та музеї Голокосту.

«Дніпро мене вразило людьми. Тим, як вони ставляться до своєї країни, до її захисту. Історії, які я почула від дніпрян, не залишили мене байдужою. І досі не відпускають емоції від вашого міста», — розповідає Наійдка Гербіш.

Карантин та саомізоляція додали роботи Надійці. З’явилося більше часу, щоб виконати  роботу не тільки за контрактами, а й зробити домашні справи. Приділити час родині. І це тільки підбадьорює письменницю.

84100981 3253651301316046 179373772904595456 o

«Коли усе навколо так і намагається збити з ніг, коли страхи охоплюють суспільство, хочеться більше діставати з себе світла та любові, різати його на кубики та розсилати по пошті всім-всім,» — сказала письменниця.

Нагадаємо, що Надійка Гербіш є авторкою таких книжок, як «Теплі історії до кави», «Теплі історії до шоколаду», «Мандрівки з чарівним атласом».

Теги: ,