Коли сервісні центри МВС Дніпра почнуть контролювати здачу іспитів на права через відеоспостереження | Відкритий

Коли сервісні центри МВС Дніпра почнуть контролювати здачу іспитів на права через відеоспостереження

«Чим відрізняються оновлені центри МВС від старих МРЕО: послуги та нововведення?», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли спеціалісти регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області.

На території Дніпропетровської області функціонує 9 територіальних сервісних центрів МВС, 8 з яких оновлені у сучасному форматі. Три центри розташовані безпосередньо у Дніпрі. Кожен має технічне устаткування та кваліфікований персонал. Щодо нововведень, то з’явився онлайн сервіс, який спрощує процедуру надання послуг», — розповідає заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області Юрій Підопригора.

За словами експерта, через онлайн сервіс можна замовити довідку про несудимість, записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС, дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити і сплатити тарифи за адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого авто за VIN-кодом, отримати витяг з Єдиного державного реестру транспортних засобів та навіть замовити індивідуальні номерні знаки.
«При кожному сервісному центрі знаходиться експертна служба МВС, задача якого не допустити реєстрацію та легалізацію незаконних транспортних засобів — нерозмитнених, або крадених», — говорить заступник директора Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України Аркадій Морохов.
За словами головного спеціалиста із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС у Дніпропетровській області Ірини Снітько, ще у жовтні минулого року започатковано проект «Таємний клієнт». Тож тепер є можливість лишити свій відгук про роботу того чи іншого сервісного центру МВС анонімно.
Як розповів Юрій Підопригора, ще одне з нововведень — відеофіксація процесу теоретичної та практичної сдачі іспитів на отримання водійских прав, що розпочнеться у жовтні. Сьогодні триває процес встановлення обладнання.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі констатували захворювання на дирофіляріоз після укусу комара.

Теги:

Оцените этот материал: