У Дніпрі констатували захворювання на дирофіляріоз після укусу комара | Відкритий

У Дніпрі констатували захворювання на дирофіляріоз після укусу комара

«Які комахи є переносниками інфекційних захворювань? Як себе захистити?», — про це у прес-центрі Відкритий розповів головний інфекціоніст м. Дніпро, завідувач 1-м відділенням міської інфекційної лікарні № 21 Володимир Чумак.

«В основному серед комах переносники інфекційних захворювань — це комарі та кліщі. Весною та влітку поширені хвороба Лайма та дирофіляріоз», — розповідає Володимир Чумак.
За словами експерта, переносники хвороби Лайма — кліщі. У другій стадії захворювання можливі ураження опорно-рухового апарату, серцевого м’язу, органів зору. Це може навіть призвести до інвалідності. Але, якщо вчасно звернутися зо лікаря, вдається перемогти хворобу на початковому етапі.
«Нещодавно у Дніпрі ми констатували у пацієнтки дирофіляріоз після укусу комара. Діагноз підтвердили хірурги лікарні ім. Мечнікова. Через укус лічинка глиста проникла в тіло людини, і паразит жив та пересувався під шкірою, поки його не видалили хірургічним шляхом», — говорить лікар.
За словами Володимира Чумака, якщо з проблемами після укусів комарів звертаються рідко, то після контакту з кліщами — через стаціонар інфекційної лікарні проходить до 300 чоловік щосезону.

 

Раніше ми розповідали, що екологічний патруль Дніпра не залишить без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленка.

Теги:

Оцените этот материал: