Конкурс краси – це не про зовнішність: у Дніпрі обрали головну міс цього року | Відкритий

Конкурс краси – це не про зовнішність: у Дніпрі обрали головну міс цього року

Краса, добро, талант і милосердя. Такими якостями має володіти справжня міс. У Дніпрі нею стала 23-річна Анна Манжелій. Про свою перемогу та складнощі на шляху до отримання титулу вона розповіла у пресцентрі Відкритого. Разом з нею про участь у конкурсі розказувала перша віце-міс Єлизавета Староконь. А деталями організації поділилися інтернаціональні моделі Марго Кондратова та Юлія Болгова. 

У Дніпрі пройшов конкурс на визначення головної міс 2020 року. Перемогла 23-річна Анна Манжелій. Вона представлятиме наше місто на всеукраїнській сцені й боротиметься за корону та титул «Міс Україна-2020».

Організатори кажуть, що обирали не за зовнішніми критеріями. Найголовніші якості, якими має володіти дівчина, – це доброта й милосердя. Саме тому всі 13 учасниць конкурсу займаються волонтерством і благодійністю.

“На кастинг прийшло більше трьохсот дівчат. І з кожною ми провели бесіду, завдяки якій з’ясували, чим займається дівчина. Важливо було не тільки те, що під час підготовки до конкурсу учасниці будуть займатися благодійністю або соціальними проєктами, а ще й те, що вони продовжать це робити і далі“, – каже організаторка “Міс Дніпро – 2020” Марго Кондратова.

Юлія Болгова доповнює: “Краса – це не про зовнішність. Це про внутрішній світ. Дефіле в красивих сукнях та спідній білизні – це, безперечно, важливо. Але куди важливіша робота дівчат під час підготовки. Вони їздили до дитячих будинків, допомагали незаможним сім’ям, замальовували рекламу наркотиків”

Брати участь у конкурсі мали змогу дівчата від 15 до 28 років. Наймолодша учасниця Єлизавета Староконь стала першою віце-міс. Дівчина переконана, що світ врятує не краса, а добро. Також вона закликає дніпрянок, які невпевнені в собі, припинити боятися та спробувати себе в наступному році. До того ж, як розповіли організатори, відбір на участь у “Міс Дніпро-2021” вже розпочато.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Никополе скоро появится кошачье общежитие | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: