Дитячий конкурс талантів «Zефір» шукає таланти Дніпропетровщини

Після річної перерви через карантин, Дніпропетровська облдержадміністрація оголосила старт третього дитячо-юнацького фестивалю «Zефір». У 2021 році на учасників чекають деякі нововведення.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіла  заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

Фестиваль дитячої творчості «Z-ефір» два роки поспіль збирав навколо себе понад 50 тисяч талановитих дітей з усієї Дніпропетровщини. Через карантин, у минулому році його довелося скасувати.

«У 2021 році, у зв’язку з карантином, перший етап конкурсу проходитиме в режимі онлайн. Ви маєте можливість за допомогою гаджетів заповнити анкету та передати свої відео із виступом. З цього моменту ви автоматично стаєте учасником першого відбіркового туру «Zефіру» на Дніпропетровщині. Другий етап розпочнеться з вересня і триватиме по грудень. Ми маємо надію, що вже не буде жодних локдаунів і ми зможемо провести другий тур і фінал в офлайн-режимі», — коментує Ольга Горб.

IMG 8008 e1620898964455

Учасниками фестивалю можуть стати хлопці та дівчата від 5 до 16 років та творчі колективи нашого регіону. У талантах, кажуть організатори, не обмежуємося. Дозволяється співати, танцювати, декламувати вірші, вражати акробатичними трюками. Подати заявку на участь можна до 20 травня. На сьогодні їх уже прийнято більше двох тисяч.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Днепр победил в конкурсе на звание «Большая Культурная столица Украины-2022» | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,