Стати найкрасивішою: чому дівчата йдуть на конкурс «Міс Дніпро»

У Дніпрі обрали найкрасивішу дівчину. Проте мова тут не про зовнішність, а душу. Переможницею конкурсу «Міс Дніпро-2021» стала Світлана Колотило. Що змусило дівчину піти на «боротьбу за корону» та як склалася її доля?

Світлана розповіла в пресцентрі Відкритого.

Конкурс «Міс Дніпро» щороку збирає навколо себе тисячі красивих дніпрянок. Цього року організаторам довелося поспілкуватися з 1500 дівчатами.

«Звичайно, ми враховуємо фактори зовнішності, але це точно не головний критерій. Ми дивимося на активну позицію дівчат, їх волонтерську діяльність, життєві погляди. Важливо, щоб Міс була не тільки красивою картинкою, а, у першу чергу, — красивою людиною», — каже організаторка конкурсу Маргарита Кондратова.

Стати найкрасивішою: чому дівчата йдуть на конкурс «Міс Дніпро» - рис. 1

Її колега з організації Юлія Болгова додає: «Конкурс пройшов, але ми, разом з усіма учасницями конкурсу, не зупинили свою благодійну діяльність. Комьюніті учасниць конкурсу перетворилося у своєрідний фонд. Ми співпрацюємо з різноманітними організаціями, притулками, будинками для літніх людей, інтернатами. Наприклад, поїхати до притулку для тварин і допомогти їм фізичною працею нам завадили погодні умови. Тож, будемо цим займатися після травневих свят. Займаються цим не тільки володарки головних титулів, а всі».

Стати найкрасивішою: чому дівчата йдуть на конкурс «Міс Дніпро» - рис. 2

Сама Світлана досі відходить від емоцій, які пережила. Вона в модельному бізнесі не новенька, але хотіла довести собі, що здатна на більше та забрати корону переможниці. Щож, довела та забрала. Зараз дівчина готується до кастингу на всеукраїнський конкурс. Якщо все пройде вдало, то, можливо, саме Дніпро представлятиме нашу країну на «Міс Всесвіт».

«Конкурс – це величезний досвід, знайомства та, звичайно, емоції», — розповідає Міс Дніпро-2021.

Стати найкрасивішою: чому дівчата йдуть на конкурс «Міс Дніпро» - рис. 3

Ще одна організаторка Анна Сущенко акцентує: «Цьогорічний конкурс – це абсолютно новий рівень для нас. Ми не збираємося опускати планку і вже готуємося до 2022 року. Дівчата вже почали залишати перші заявки».

Стати найкрасивішою: чому дівчата йдуть на конкурс «Міс Дніпро» - рис. 4

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре глава Госкосмоса встретился с учеными: о чем говорили | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,