У Петриківській громаді з’явився сучасний ХАБ крафтових технологій

У Петриківці на Дніпропетровщині за підтримки програми DOBRE створили сучасний ХАБ крафтових технологій. Про це в інтерв’ю Відкритому розказали начальниця відділу соціально-економічного розвитку, планування, інвестиційної діяльності та інформаційного забезпечення Петриківської селищної ради Ольга Пікуш та фахівчиня з розвитку громад Східного регіону Програми USAID DOBRE Антоніна Колповська.

За підтримки Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), на території Петриківської селищної ради реалізований проєкт «Придбання спецтехніки та обладнання ХАБ крафтових технологій. Осучаснення умов для профорієнтації молоді та розвитку підприємництва на території Петриківської ОТГ».

«Програма DOBRE почала працювати в Україні у 2016-му році і займається розвитком спроможності громад. Тоді було обрано на конкурсних засадах 75 громад-партнерів. Є багато різних напрямків, але в Петриківській ми реалізували проєкт «ХАБ крафтових технологій», — говорить Антоніна Колповська.

«Завдяки цьому проєкту оновлено матеріально-технічну базу навчальних установ, які готують майстрів народного мистецтва, професійно-технічного училища №79 та Петриківської дитячої художньої школи ім. Тетяни Пати. На базі навчальної майстерні ПТУ №79 створюється ХАБ, де учні зможуть вчитися виготовляти заготовки для петриківського розпису на сучасному деревообробному обладнанні. Також будуть створені фото/відеостудії для продукування якісного контенту з виробами. Це допомагатиме місцевим майстрам та підприємцям, які працюють у галузі виробництва та продажу виробів народного мистецтва, збільшити обсяг продажів та покращити позиціонування продукції на торгівельних інтернет-майданчиках», — розказала Ольга Пікуш.

Також говорили про те, як вдається долучати людей до розробки та реалізації проєктів у громадах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровська філологиня Олена Гурко про мовні закони в інших країнах

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,