Мешканці Дніпра провели моніторинг найнебезпечніших районів міста

Зміни життя власними руками. У Дніпропетровщині «Центр підтримки молодих жінок» сприяє поєднанню суспільної активності та материнства. Про головну мету організації у прес-центрі Відкритого розповіла Ольга Кузьменко – керівник проекту «Гендерна перспектива світу» ГО «Центр підтримки молодих жінок».

Мешканці Дніпра провели моніторинг найнебезпечніших районів міста - рис. 1

Головна мета організації — забезпечити рівний доступ жінок до соціальних, економічних та політичних можливостей. У межах проекту «Аудит територій для безпеки та благоустрою» жінок навчають як звернути увагу громадської влади на проблеми благоустрою міста та власними руками покращити ситуацію в навколишньому середовищі.

Участь у проекті взяли 40 чоловік, серед яких були активістки громадських організацій, які працюють із жінками у Дніпрі, активні представниці громади міста, журналісти та блогери.

«Наша кропітка робота дає свої плоди. Наразі жінки вже знають, як вирішувати проблеми самостійно. Куди звертатися, аби відремонтувати світлофор, які документи необхідно надавати до місцевої влади, аби вона відрегувала», — розповіла керівник проекту «Гендерна перспектива світу» ГО «Центр підтримки молодих жінок» Ольга Кузьменко.

Мешканці Дніпра провели моніторинг найнебезпечніших районів міста - рис. 2

Проект «Аудит територій для безпеки та благоустрою» спрямований на підсилення професіоналізму лідерів громадських організацій та активістів з міста для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів, підвищення рівня безпеки територій та благоустрою, участі у демократичному розвитку України.

Раніше ми писали, як у Дніпрі відзначають 105 років від дня народження героя України Євгена Березняка.

Теги: