У Дніпрі відзначають 105 років від дня народження героя України Євгена Березняка

 25 лютого виповнилось 105 років з дня народження легендарного розвідника Другої світової війни Євгена Степановича Березняка. У прес-ценрі Відкритого розказали, як планують відзначити цю дату та поділились цікавими фактами з життя героя України. 

IMG 3197

До Відкритого у гості завітав Олександр Литвин. Він є керівником аматорської групи «Художник», що зняла фільм про життя Євгена Степановича.

IMG 3199

Олександр розказує, що дізнався про Євгена бувши юнаком та поставив собі за мету особисто познайомитись з героєм України. З плином часу вони все ж таки зустрілись і Олександр вирішив зняти кінострічку про життя цієї людини. У цій справі йому допомогли близькі друзі та донька, і картина під назвою «Помним» вийшла дуже достойною. Вже декілька років її показують у навчальних закладах, бібліотеках та клубах, і стрічка отримує багато позитивних відгуків.

IMG 3200

Олександр Литвин згадує Євгена Березняка як людину з гарним почуттям гумору та з чудовою пам’яттю. Мало хто знає, та легендарний розвідник дуже тісно пов’язаний з нашим містом. Він народився у Чечелівському районі, певний час був підпільником у Дніпрі та працював тут викладачем.

«Щоб шанувати життя, треба дуже любити людей», — казав Євген Березняк. За словами Олександра, така людина заслуговує на пошану. Чоловік пропонує встановити у місті обеліск або пам’ятну дошку.

9 травня, до 105-річчя героя, аматорська група «Художник» планує влаштувати показ кінофільму «Помним» у ПК «Машинобудівників».

Нагадаємо, у Павлограді переселенців загнали у кут підняттям тарифів на комунальні послуги.

Теги: