Мешканці Піщанської ОТГ готові перекрити трасу через перенесення автостанції та зміну маршрутів

У Дніпрі перемістили кінцеву зупинку з автостанції «Новий центр» на автостанцію «Лівий берег». Мешканці  Новомосковська та  інших навколишніх населених пунктів  ввжають таке нововедення недоречним. Про це  у прес-центрі Відкритий  розповіли голова громадської організації «Центр громадських ініціатив» міста Новомосковськ Віктор Пробачай, голова громадської організації «Прометей» міста Новомосковськ Руслан Сергійчук та мешканка Піщанської ОТГ Тамара Писарєва.
IMG 7407

Мешканці Піщанської Обєднаної тереторіальної громади  та Новомковська стали заручниками нових перевізників, які здійснють перевезення декількох головних маршрутів : 263, 262, 209 та інших. Населення не розуміє, чому відбулися зміни, адже старий перевізник влаштовував як автопарком, так і  якістю перевезення протягом 13 років. Наразі, за словами місцевих жителів, якість перевезень погіршилася. Віктор Пробачай зазначає, що на заміну 5-річним маршрутним таксі прийшли 15-річні машини, стан яких бажає кращого.

За словами Руслана Сергійчука, на  якість перевезень вплинула зміна руху. У старого перевізника інтервал між прибуттям був  в межах 15 хвилин, а зараз це — 40 хвилин, а іноді і  до години очікування.

«Загнали перевізників на автостанцію «Лівий берег». Прошу всіх звернути увагу на стан автостанції, адже це тимчасова споруда. Наші люди незадоволені такою зміною. Мешканці налаштовані дуже серйозно і, якщо питання не вирішитьтся в найближчий час, то вже готові вийти на протестні акіїї ,» — розповідає Віктор Пробачай, голова громадської організації «Центр громадських ініціатив» міста Новомосковськ.

Мешканці інших навколишніх населених пунктів також проти перенесення автостанціїї на Лівий берег міста.

«Дуже тяжко кожен день витрачати на дорогу більше часу та коштів, ніж раніше. Жителі сіл нікому не потрібні. Якщо не вирішиться питання, то ми вийдемо на мітинг та перекриємо трасу,» — говорить Тамара Писарева.

Наразі мешканці Новомосковська та інших населенних пунктів чекають на відміну нововведення та хочуть, аби влада повернула минулі маршрути, щоб мешканці мали змогу добиратися без пересадок.

Раніше ми розповідали, що експерти з Дніпра розповіли про прийоми маніпулювання свідомістю перед виборами.

 

 

 

Теги: